Wróć na stronę START

BizeA spółka z o. o. - Technika połączeń

 

BizeA specjalizująca się w technikach połączeń drewna, powstała w 1992 roku, jako spółka joint venture niemieckiej firmy BeA Deutschland (Joh. Friedrich Behrens A.G.) z polskim producentem zszywek Zakładem Mechanicznym BIZON, dziś BIZON INT Sp. z o. o. . Użytkownicy zszywaczy, sztyfciarek i gwoździarek pneumatycznych BeA w Polsce otrzymują w BizeA opiekę techniczno-handlową i serwisową oraz najwyższej jakości zszywki i gwoździe produkcji BIZON.

Grupa BizeA - BIZON w roku 2002 wdrożyła i certyfikowała wspólny system zapewnienia jakości zgodnie z PN-EN ISO 9001:2000. Stały rozwój produkcji elementów złącznych i serwisu przyniósł rozbudowę i przeniesienie w 2008 roku obu przedsiębiorstw do nowej siedziby. W latach 1992 - 2008 siedziba spółki BizeA oraz zakładu produkcyjnego BIZON była w podwarszawskim Piasecznie. Dziś produkcja drutu, zszywek i gwoździ oraz działalność handlowa i serwisowa BizeA ulokowana jest w nowym obiekcie w Tomicach koło Baniochy, gmina Góra Kalwaria.
W nowym obiekcie BIZON uruchomił wydział produkcji drutu, co dało własną kontrolę nad całym procesem produkcji elementów złącznych od surowca hutniczego, stawiając firmę BIZON w nielicznym gronie tego typu zakładów na świecie. Wdrożony w 2002 roku nowy i stale doskonalony system informatyczny oraz nowoczesny magazyn wyrobów gotowych na ponad 5 tys. miejsc paletowych, wysoko kwalifikowana załoga gwarantuje sprawne funkcjonowanie produkcji, serwisu i dystrybucji. Obecnie posiadamy certyfikowany system zapewnienia, jakości w rozszerzonym zakresie zgodnie z wymaganiami nowej normy ISO9001:2009.

 


Info ISO 9001:2009

Polityka Jakości

 

  Siedziba BizeA oraz wydziałów produkcyjnych BIZON METAL Fot. Tomice, ul. Europejska 4,
siedziba BizeA oraz wydziałów produkcyjnych BIZON

Program produkcyjny narzędzi obejmuje około 200 modeli pneumatycznych wbijarek oraz elementy złączne: zszywki, sztyfty, gwoździe i różnorodne złącza specjalne np. nakrętki kłowe, złącza dwuteowe, spinki do tapicerki samochodowej i połączeń drutów, gwoździe faliste, gwoździe tapicerskie i inne.

BeA Hotmelt - to profesjonalne aplikatory (pistolety klejowe) i kleje termotopliwe dla wielu przemysłowych zastosowań.

BizeA od początku swego istnienia zajmuje się również dystrybucją i serwisem doskonałych urządzeń do łączenia oraz pilarek tarczowych do cięcia listew ram obrazów, mebli itp. produkowanych przez włoską firmę Alfamacchine.
www.bizea-ramki.pl W dziale ramiarskim zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń do wycinania tektury oraz najwyższej jakości arkusze tektury "Passe-Partout" produkcji firmy "Crescent" z Wielkiej Brytanii) oraz sprzedażą akcesoriów i materiałów ramiarskich. Od kwietnia 2010 roku artykuły, materiały i akcesoria do produkcji ram i oprawy obrazów można kupić w naszym sklepie internetowym na stronie: www.bizea-ramki.pl.

Powstały przed kilku laty Dział Maszyn i automatyzacji wykonuje na zlecenie naszych klientów urządzenia do automatycznego zbijania oraz różnego rodzaju osprzęt, przystawki do ręcznych narzędzi ułatwiających pracę dla określonych aplikacji.
Ofertę naszą uzupełnia obszerny wybór akcesoriów pneumatycznych i przewodów do sprężonego powietrza oraz wkrętarki, wiertarki i klucze pneumatyczne.

Jeśli potrzebujecie Państwo więcej informacji prosimy napisać do nas lub kontaktować się z lokalnym przedstawicielem BizeA.

Copyright (C) 2005-2016 BizeA Sp. z o.o. KRS 0000176125 NIP 123-00-05-970 Kapitał zakładowy 1.000.000 PLN                  Polityka prywatności
www.bizea.com.pl